TELLI KOHE! Kaup kätte 1-3 päevaga.
Üle 65 € ostud tasuta transport

Mustad sametised plokk-kontaga kingad

Astuge välja stiilselt ja enesekindlalt meie uute mustade sametiste plokk-kontsaga kingadega. Need kingad on loodud naistele, kes hindavad nii mugavust kui ka elegantsi. Peen sametmaterjal, mis katab kogu kinga pealispinna, lisab igale sammule luksuslikkust ja pehmust.

Kingadel on 9 cm kõrge plokk-konts, mis pakub suurepärast stabiilsust ja mugavust, võimaldades teil elegantselt liikuda nii päevastes toimetustes kui ka õhtustel sündmustel. Lisaks praktilisele kontsakõrgusele muudab need kingad eriliseks suur pannal, mis toimib nii stiilse aktsendina kui ka kindla kinnitussüsteemina.

Olgu tegu ametliku koosoleku või glamuurse peoõhtuga, need mustad sametised plokk-kontsaga kingad lisavad teie välimusele kahtlemata šikki ja ajatult elegantset hõngu. Nende kingadega tunnete end alati enesekindlalt ja stiilselt, sest need on loodud just teie vajadusi silmas pidades.


Tootekood: King-must-3377
Saadavus: Laos
35.00 €

Suuruste tabel

Kontsa kõrgus 9cm
Vastavad suurusele

Transport

GetDressed transpordi tabel

Transpordi kohta saab lähemalt lugeda siit.

Toote tagastamine

Me mõistame, et mõnikord võib juhtuda, et tellitud rõivad ei pruugi selga proovides oodatud muljet avaldada. Arge muretsege, Teil on võimalus kõik tooted, mida te ei soovi alles hoida, meile tagastada. Seejuures palume aga järgida järgmisi tingimusi:

  • Tooted tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kohaletoimetamisest.
  • Tooted peavad olema kasutamata ja pesemata.
  • Toodetel peavad olema küljes kõik sildid.

Tagastuskulud tasub klient.

Palun külastage meie Tagastustingimuste lehte rohkema info saamiseks.

Halo Product

Loremour De Saliduar Cosmopolis

$286.00
OSTUKORV
0 toodet
Kokku
0.00
Menüü

Suuruste tabel

GetDressed suuruste tabel